Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sekretārs/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 efektīvu informācijas aprites un komunikācijas procesa organizēšanu
 telefona zvanu pieņemšanu
 precīzu lietvedības dokumentu sagatavošanu un tekstu apstrādi

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir:
 augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
 darba pieredze sekretāres amatā vismaz 1 gadu
 zināšanas lietvedībā
 precizitāte, korektums un augsta atbildības sajūta
 spēja strādāt dinamiskos darba apstākļos
 labas prasmes darbā ar datoru (MS Office)
 labas valodu zināšanas – latviešu, krievu, angļu

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 interesantu un atbildīgu darbu
 labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi ”Sekretārs/-e Parex Asset Management” sūtīt uz e-pasta adresi: personnel@parex.lv līdz šā gada 16.jūnijam

Darba sludinājuma numurs
#43343