Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sertifikācijas pakalpojumu daļas IT atbalsta vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

- Atbalstīt un attīstīt SPS IT arhitektūru;
- Nodrošināt aplikāciju, servisu un IT infrastruktūras pieejamību;
- Nodrošināt nepieciešamos SPS IT resursus;
- Nodrošināt SPS IT risinājumu atbilstību SPS drošības prasībām;
- Nodrošināt SPS IT risinājuma atbilstību SPS politikām un aprakstiem;
- Attīstīt, uzlabot un optimizēt SPS IT atbalsta risinājumus, procesus un resursus;
- Sadarboties ar Microsoft, Lattelekom un Latvijas Pasta Pakalpojumu Tīklu;
- Plānot un organizēt IT atbalsta darbiniekus;
- Līdzdarboties SPS projektos.

Prasības kandidātiem

- augstākā izglītība IT vai saistītā nozarē;
- darba pieredze IT vai līdzīgā jomā ne mazāk kā 2 (divi) gadi;
- labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
- zināšanas un pieredze darbā ar Microsoft platformām;
- vēlamas zināšanas un pieredze ar nCipher iekārtām;
- prasme organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi un noteikt prioritātes;
- labas komunikācijas spējas;
- augsta atbildības sajūta;
- elastīga pieeja darbam.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
- darbu modernā IT pakalpojumu nozarē;
- izglītības un pilnveidošanās iespējas;
- konkurēt spējīgu atalgojumu;
- sociālās garantijas;
- veselības apdrošināšanu;
- nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu;
- darba vietu Rīgā.

Cita informācija

CV līdz 2007. gada 20. decembrim lūdzam sūtīt Komercdienesta Personāla vadītājai Starptautiskā lidosta „Rīga” 30/6, Mārupes pag. Rīgas raj. LV – 1044, tel. 26460264; e-pasts: sindija.vasilevska@pasts.lv

Darba sludinājuma numurs
#35213