Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sertifikācijas pakalpojumu IT Administrators

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10155

Darba sludinājuma numurs

10155

Darba apraksts

* Nodrošināt IT arhitektūras efektivitāti, stabilitāti un drošību;
* Nodrošināt IT risinājumu kvalitatīvu darbību un pieejamību;
* Nodrošināt IT risinājumiem nepieciešamos IT resursus;
* Administrēt IT lietotājus;
* Nodrošināt IT interfeisu darbību, stabilitāti, pieejamību un drošību;
* Veikt IT problēmu un kļūdu fiksēšanu un efektīvu atrisināšanu;
* Veikt IT risinājumu regulāru atjaunošanu un uzlabošanu;
* Administrēt datu rezerves kopēšanu, atjaunošanu un arhivēšanu.

Prasības kandidātiem

* Augstākā izglītība IT vai saistītā nozarē;
* Darba pieredze IT vai līdzīgā jomā ne mazāk kā 2 gadi;
* Zināšanas un pieredze darbā ar Microsoft platformām (Microsoft Windows Server, Microsoft SQL server, Microsoft ISA Server, Microsoft Operation Manager, Microsoft Visual Studio.NET);
* Vēlamas zināšanas un pieredze par nCipher tehnoloģijām un risinājumiem;
* Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
* Elastīga pieeja darbam;
* Spēja strādāt un pieņemt lēmumus patstāvīgi;
* Labas komunikācijas spējas;
* Augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

* interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
* konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

CV un motivētus pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 2006.gada 30.janvārim VAS “Latvijas Pasts” Personāla attīstības daļai Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, LV – 1050; fakss 7018823; e-pasts: personals@pasts.lv .

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 30. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 18. janvāris