Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Servisa darbinieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 164172

Darba sludinājuma numurs

164172

Darba apraksts

Konkursa kārtībā aicina darbā:
Servisa darbinieku/-ci mērniecības (ģeodēzijas) instrumentu, GPS iekārtu, optisko un lāzernivelieru, lāzertālmēru, digitālo nivelieru, teodolītu u.c. instrumentu remontam, apkopēm un kalibrēšanai.

Esiet laipni aicināti SIA “GPS Partners” darbinieku pulkā!

Darba pienākumi:

• Uzskaitīto instrumentu apkope, remonts un kalibrēšana.

Prasības kandidātiem

• Pozitīva attieksme pret darbu;
• Vēlama pieredze optisko vai elektroinstrumentu servisā;
• Atvērta, komunikabla personība;
• Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
• Vēlamas labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• Iemaņas darbā ar datoru (windows office programmām).

Uzņēmums piedāvā

• Konkurētspējīgu atalgojumu;
• Mūsdienīgus darba apstākļus;
• Profesionālās izaugsmes iespējas.
• Atsaucīgus un izpalīdzīgus kolēģus.

Pieteikumus ar pievienotu CV lūdzam sūtīt uz andris@gpspartners.lv

Sīkāka informācija pa tālruni 29211779

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 19. maijs
Ievadīts:
2016. gada 20. aprīlis

SIA “GPS Partners” ir nivelieru, teodolītu, lāzertālmēru un GPS iekārtu, kuras ir papildinātas ar dažādiem aksesuāriem, mazum un vairumtirdzniecības uzņēmums, kurš Latvijā pārstāv pasaulē pazīstamas firmas: LEICA u.c.

Mēs piedāvājam profesionālus mērniecības un celtniecības instrumentus, kā arī nodrošinām to servisu, nomu un klientu apmācību.

Šo gadu laikā, pateicoties sniegto pakalpojumu kvalitātei, darbinieku profesionalitātei un servisa centram esam ieguvuši plašu, apmierinātu klientu loku un kļuvuši par vienu no stabilākajām mērniecības instrumentu tirdzniecības uzņēmumu Latvijā.

( www.gpspartners.lv; www.geomarket.lv )