Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Servisa inženieris

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Elektronisko preču aizsardzības un citu sistēmu uzstādīšana un tehniskā apkalpošana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai vidējā tehniskā izglītība elektronikas virzienā,
  • Labas komunikācijas prasmes un patstāvīgums.
  • Uz servisu orientēts, godīgs, izpildīgs ar augsto atbildības sajūtu, gatavs pieņemt izaicinājumus un adaptēties situācijai.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Labas latviešu un krievu sarunvalodas zināšanas, vēlama angļu valoda.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Gatavība darbam ar nenormētu grafiku un braucieniem uz darba komandējumiem.
  • Pieredze elektronisko preču aizsardzības sistēmu instalācijās tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Interesantu un dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā ar pievilcīgu atalgojumu.

Cita informācija

Lūdzam savus CV un pieteikuma vēstules ar norādi \"SERVICE ENGINEER\" līdz 22 Oktobrim sūtīt uz e-pasta adresi
personnel@meto-baltic.com
fax +371 7 607 848
tel. +3716318658

Izvelētos personas mēs informēsim.

Darba sludinājuma numurs
#15911

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 27. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 27. septembris

Checkpoint Meto Baltic SIA ir Baltijas vadošais elektronisko preču aizsardzības sistēmu, radiofrekvenču identifikācijas (RFID) sistēmu, marķēšanas sistēmu un tirdzniecības iekārtu izplātītājs. Kā starptautiskas kompānijas tehnisko risinājumu izplatītājs Checkpoint Meto Baltic palīdz mazumtirgotājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piemērot tehnoloģijas risinājumus, lai novērstu preču zādzības, paaugstinātu preču prezentācijas efektivitāti, atvieglotu tirdzniecības procesu vai citādi uzlabot firmu ienesīgumu.

Skatīt visu