Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Aicinām darbā servisa tehniķi Saldū.

Darba pienākumi:

  • Veikt industriālās tehnikas apkopes, remontus un defektācijas.
  • Konsultēt klientus, piedāvājot tiem piemērotākos risinājumus atbilstoši vajadzībām un darba specifikai.
  • Profesionāli pārstāvēt uzņēmuma tēlu.
  • Darbs ar tehnisko literatūru LIEBHERR IT platformās un dokumentācijās
  • Ilgtermiņa attiecību veidošana ar esošiem un potenciālajiem klientiem.

Prasības kandidātiem

  • Vēlme nodrošināt klientiem un partneriem izcilu sadarbības pieredzi.

  • Labas iemaņas darbā ar datoru un citām viedajām ierīcēm.

  • Precizitāte, mērķtiecīgums, diplomātiskums un disciplinētība.

  • Gatavība mācīties un pilnveidot profesionālās un personīgās prasmes.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu un/vai vācu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

  • Pieredze tehniskā servisa darbā ar industriālo tehniku tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Izglītība tehniskajās zinātnēs tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Dinamisku darba vidi stabilā un uz attīstību orientētā uzņēmumā.
  • Starptautiskas apmācības par industriālās tehnikas risinājumiem.
  • Darba automašīnu.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Atalgojums:

atbilstoši prasmēm un pieredzei no 1200 līdz 2000 EUR mēnesī (bruto).

Darba vieta:

Saldus (Kurzemes reģions)

Novērtējam ik katra interesi strādāt kopā ar mums, taču sazināsimies tikai ar atbilstošākajiem pretendentiem mēneša laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Darba sludinājuma numurs
#528042

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Saldus
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1200 - 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 24. jūnijs
Ievadīts:
2021. gada 26. maijs

Servisa tehniķis/-e Servisa tehniķis/-e

Alfis, SIA

Alfis SIA ir oficiālais pārdošanas un servisa dīleris Latvijā pasaulē vadošiem industriālās tehnikas zīmoliem Liebherr, Wacker Neuson un TerexiFinlay. Mēs vairāk kā 20 gadu garumā nodrošinām uzticamus industriālās tehnikas risinājumus kopā ar izcilu klientu pieredzi. Mūsu vīzija ir būt par vadošu industriālās tehnikas pārdošanas un servisa uzņēmumu Baltijā, nodrošinot izcilu klientu pieredzi un risinājumus, kas mūsu klientiem sniedz konkurētspējas priekšrocības viņu biznesā.

Skatīt visu

Servisa tehniķis/-e