Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sētnieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 163257

Darba sludinājuma numurs

163257

Darba apraksts

Aicina darbā sētnieku/-ci
Starptautiskā lidostā ”Rīga”, Tehniskās uzturēšanas nodaļā uz nenoteiktu laiku.

Galvenie amata pienākumi:
Kvalitatīvi strādāt iecirknī, nodrošinot tīrību un kārtību, saskaņā ar dežuranta norādījumiem
Nodrošināt tīrību lidostas teritorijā
Rūpēties par materiālajām vērtībām, kas atrodas darba iecirknī
Organizēt valsts karoga pacelšanu vai nolaišanu atkarībā no meteoroloģiskajiem apstākļiem un valsts svētkiem un atceres dienām
Savlaicīgi ziņot dežurantam par konstatētiem darba aizsardzības pārkāpumiem darba vietā
Neparedzētu apstākļu gadījumā, veikt papildus darbus, kas nav saistīti ar teritorijas uzkopšanu.

Prasības kandidātiem

Izglītība: vidējā;
Praktiskā darba pieredze līdzvērtīgā jomā;
Labas valsts valodas zināšanas;
Citas prasības: spēja strādāt komandā un sadarboties, precizitāte, pozitīva attieksme pret kolēģiem un lidostas pakalpojumu izmantotājiem, sakopts izskats.

Uzņēmums piedāvā

Darbu mūsdienīgā, stabilā uzņēmumā
Stabilu atalgojumu un visas sociālās garantijas
Atalgojums: 405 EUR/mēnesī, pirms nodokļu nomaksas, kas vidēji mēnesī sastāda ~300 EUR neto atalgojumu uz rokas.
Darba laiks: darbs maiņās, 2 strādā / 2 brīvas, Pl. 07:00-19:00

! Lūdzu ņemt vērā, ka pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude, kā arī tiks ievēroti ierobežojumi, kas saskaņā ar likuma "Par aviāciju" 57.1 panta ceturto daļu liedz pretendentu pieņemt darbā.

Darba uzsākšana: pēc iespējas drīzāk.

Lūdzu iesniegt CV ar norādi ”Sētnieks/-ce”, sūtot elektroniski vakance(at)riga-airport.com vai ienesot personīgi – Lidostas administrācijas ēkā. (Telefons jautājumiem: 22007313; 67207563).

Būsim pateicīgi par visiem pieteikumiem. Sazināsimies ar amatam atbilstošajiem pretendentiem nedēļas laikā.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pagaidu darbs (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 21. marts
Ievadīts:
2016. gada 14. marts
Bruto alga:
405 EUR mēnesī

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.