Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Sistēmanalītiķis

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Savākt, apkopot, sistematizēt un analizēt pasūtītāju prasības;
  • Veikt sistēmu projektēšanas darbus;
  • Izstrādāt programmu un datu bāzu sistēmu specifikācijas;
  • Savas kompetences ietvaros veidot citu tehnisko dokumentāciju;
  • Sniegt konsultācijas projektu dalībniekiem par izstrādājamiem risinājumiem;
  • Komunicēt ar pasūtītāju projekta tehnisko jautājumu risināšanai.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (vēlams IT jomā);
  • Praktiskā pieredze un labas zināšanas OO analīzē,
  • Praktiskā pieredze sistēmu arhitektūras veidošanā un izstrādē;
  • Pieredze datu bāzu projektēšanā un izstrādē, vēlama praktiska pieredze, izmantojot MS SQL un/vai Oracle datu bāzes;
Pieredze dokumentācijas (PPS un PPA) veidošanā atbilstoši LVS
  • Praktiskā pieredze sistēmu arhitektūru izstrādē (tehniskā risinājuma noteikšana, alternatīvu risinājumu piedāvāšana);

Vēlamās prasības:

  • Pieredze web bāzētu aplikāciju projektēšanā;
  • Praktiskā pieredze sistēmu tehniskās arhitektūras izstrādē (tehniskā risinājuma noteikšana, alternatīvu risinājumu piedāvāšana);
  • Vēlama praktiskā vai labi apgūta teorētiskā pieredze kādā programmatūras izstrādes metodoloģijā (RUP, MSF, u.c.);
  • Vēlama praktiskā pieredze programmatūras izstrādē, izmantojot dažādas tehniskās platformas;
  • Vēlamas lietvedības zināšanas un pieredze darbā ar elektronisko dokumentu vadības sistēmām;
  • Vēlama pieredze darbā ar Microsoft serveru tehnoloģijām (Microsoft BizTalk Server, Windows SharePoint Services, u.c.).

Valodu zināšanas:

  • Latviešu – augstā līmenī;
  • Krievu – vidēja līmeņa sarunvaloda, prasme lasīt;
  • Angļu – vidēja līmeņa sarunvaloda, prasme lasīt un rakstīt tehnisko dokumentāciju.

Uzņēmums piedāvā

  • Ilglaicīgu sadarbību un iesaistīšanu nopietnos projektos;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Nodrošināt kvalifikācijas celšanu un profesionālās sertifikācijas iespējas;
  • Darbu profesionālā kolektīvā;
  • Stabilu atalgojumu ar bonusu sistēmu atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem;
  • Sociālas garantijas (tajā skaitā veselības apdrošināšanu).

Darba sludinājuma numurs
#7880

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 28. maijs
Ievadīts:
2005. gada 28. aprīlis

RIX Technologies ir 2001.gada dibināts Baltijas mēroga internetā bāzētas programmatūras izstrādes un biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas balstās uz senām tradīcijām.

Skatīt visu