Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sistēmanalītiķis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 7880

Darba sludinājuma numurs

7880

Darba apraksts

  • Savākt, apkopot, sistematizēt un analizēt pasūtītāju prasības;
  • Veikt sistēmu projektēšanas darbus;
  • Izstrādāt programmu un datu bāzu sistēmu specifikācijas;
  • Savas kompetences ietvaros veidot citu tehnisko dokumentāciju;
  • Sniegt konsultācijas projektu dalībniekiem par izstrādājamiem risinājumiem;
  • Komunicēt ar pasūtītāju projekta tehnisko jautājumu risināšanai.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (vēlams IT jomā);
  • Praktiskā pieredze un labas zināšanas OO analīzē,
  • Praktiskā pieredze sistēmu arhitektūras veidošanā un izstrādē;
  • Pieredze datu bāzu projektēšanā un izstrādē, vēlama praktiska pieredze, izmantojot MS SQL un/vai Oracle datu bāzes;
Pieredze dokumentācijas (PPS un PPA) veidošanā atbilstoši LVS
  • Praktiskā pieredze sistēmu arhitektūru izstrādē (tehniskā risinājuma noteikšana, alternatīvu risinājumu piedāvāšana);

Vēlamās prasības:

  • Pieredze web bāzētu aplikāciju projektēšanā;
  • Praktiskā pieredze sistēmu tehniskās arhitektūras izstrādē (tehniskā risinājuma noteikšana, alternatīvu risinājumu piedāvāšana);
  • Vēlama praktiskā vai labi apgūta teorētiskā pieredze kādā programmatūras izstrādes metodoloģijā (RUP, MSF, u.c.);
  • Vēlama praktiskā pieredze programmatūras izstrādē, izmantojot dažādas tehniskās platformas;
  • Vēlamas lietvedības zināšanas un pieredze darbā ar elektronisko dokumentu vadības sistēmām;
  • Vēlama pieredze darbā ar Microsoft serveru tehnoloģijām (Microsoft BizTalk Server, Windows SharePoint Services, u.c.).

Valodu zināšanas:

  • Latviešu – augstā līmenī;
  • Krievu – vidēja līmeņa sarunvaloda, prasme lasīt;
  • Angļu – vidēja līmeņa sarunvaloda, prasme lasīt un rakstīt tehnisko dokumentāciju.

Uzņēmums piedāvā

  • Ilglaicīgu sadarbību un iesaistīšanu nopietnos projektos;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Nodrošināt kvalifikācijas celšanu un profesionālās sertifikācijas iespējas;
  • Darbu profesionālā kolektīvā;
  • Stabilu atalgojumu ar bonusu sistēmu atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem;
  • Sociālas garantijas (tajā skaitā veselības apdrošināšanu).

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 28. maijs
Ievadīts:
2005. gada 28. aprīlis

RIX Technologies ir 2001.gada dibināts Baltijas mēroga internetā bāzētas programmatūras izstrādes un biznesa tehnoloģiju konsultāciju uzņēmums, kas balstās uz senām tradīcijām.