2023-04-13 14:47:21

Sistēmu administrators/-e

CVMarket.lv klients
1052 - 1382 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Valsts reģionālās attīstības aģentūra aicina darbā Informācijas sistēmu attīstības departamenta Informācijas sistēmu uzturēšanas nodaļas sistēmu administratoru (viena darbinieka amata vieta (19.3 amatu saimes IIA līmeņa 11.mēnešalgu grupas amats) uz noteiktu laiku līdz 2020. gada novembrim). Galvenie pienākumi:
  • nodrošināt VRAA informācijas sistēmu (turpmāk – IS) (Valsts informācijas sistēmu savietotāja un tā koplietošanas pakalpojumu, valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv, tīmekļa pakalpju un e-pakalpojumu) uzturēšanu;
  • uzstādīt IS lietojumprogrammatūras izmaiņas un jaunās versijas, veikt to savstarpējās sadarbības konfigurēšanas darbus;
  • veikt atbildībā esošo IS darbību uzraudzību un uzraudzībā konstatēto kļūdu novēršanu;
  • piedalīties IS uzraudzības prasību definēšanā;
  • apstrādāt ienākošos pieprasījumus par IS incidentiem;
  • sniegt valsts pārvaldes iestādēm un VRAA sadarbības partneriem konsultatīvo atbalstu par VRAA IS izstrādi, ieviešanu un VRAA infrastruktūras izmantošanu;
  • piedalīties IS izmaiņu pārvaldībā un dokumentācijas uzturēšanā.
  • Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība (datorzinātnēs vai radniecīgā studiju virzienā), kas papildināta ar amatam nepieciešamām speciālām zināšanām, tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • pieredze MS Windows bāzētas infrastruktūras un Windows Server arhitektūras administrēšanā, darbs ar MS tīmekļa platformu IIS;
  • zināšanas par datortīklu topoloģiju;
  • pieredze ar datubāzu vadības sistēmām (Oracle, MS SQL, Mongo);
  • labas zināšanas par informācijas sistēmu uzbūves principiem;
  • zināšanas un praktiska pieredze darbā ar pieprasījumu izpildi datu bāzēs;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • vēlamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas un tehniskās dokumentācijas sapratnes līmenī.
  • Uzņēmums piedāvā

  • iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • sociālās garantijas;
  • mēnešalgu (1052.00 euro 1. kategorija, 1209.00 euro 2. kategorija, 1382.00 euro 3. kategorija);
  • veselības apdrošināšanu pēc 1 gada darba stāža sasniegšanas. Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2017. gada 5. decembrim Valsts reģionālās attīstības aģentūras Administratīvajam departamentam Alberta ielā 10, Rīgā, LV – 1010 vai elektroniski. Tālrunis uzziņām 67350636, 28347888. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".