Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sistēmu analītiķis (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku un 1 amata vieta – uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

  • sagatavot informāciju un veikt datu atlases no Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas (NĪVK IS) datu bāzēm, t.sk., nekustamā īpašuma tirgus datu bāzes;
  • sagatavot informāciju un veikt datu atlases no Valsts adrešu reģistra (VAR) informācijas sistēmas;
  • analizēt, izstrādāt prasības un virzīt to realizāciju, testēt jaunās, ar datu izplatīšanu saistītās programmatūras, kā arī analizēt un veikt prasību aktualizāciju jau esošajās, ar datu izplatīšanu saistītajās programmatūrās;
  • izstrādāt priekšlikumus par datu izsniegšanas optimizēšanu, t.sk., sniegt priekšlikumus par dienesta informācijas sistēmu attīstību;
  • analizēt un prast pielietot iekšējos un ārējos normatīvajos aktos esošās normas, kas reglamentē datu izsniegšanas jomu un citus daļas kompetencē esošus jautājumus.

Prasības kandidātiem

  • augstākā vai amata pienākumiem atbilstoša profesionālā vidējā izglītība;
  • zināšanas un iemaņas darbam ar Oracle SQL programmēšanas valodu;
  • labas latviešu valodas zināšanas, t.sk., rakstos;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • priekšstats par programmatūras izstrādes metodikām un dzīves cikliem;
  • vēlama pieredze darbā ar programmatūras dokumentācijas izstrādi un analīzi;
  • analītiskā un loģiskā domāšana, prasme apkopot un analizēt liela apjoma informāciju un pielietot praksē teorētiskās zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu un pastāvīgu darba vietu
  • darba algu Ls 468 līdz Ls 665
  • darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā
  • darbu Rīgas centrā – 11.novembra krastmalā 31
  • pilna laika darba dienu (darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00)

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV līdz 2010.gada 27.septembrim ieskaitot sūtīt VZD Personāla departamentam 11.novembra krastmalā 31, Rīga, LV–1050, e-pasts: konkurss@vzd.gov.lv

Darba sludinājuma numurs
#57462