Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Sistēmu analītiķis (uz nenoteiktu laiku)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Pārzināt normatīvos aktus, kas regulē Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas (turpmāk - NĪVKIS) un Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas (turpmāk –VARIS) darbību;
  • analizēt un prast pielietot iekšējos un ārējos normatīvajos aktos esošās normas, kas reglamentē datu apmaiņas un datu izsniegšanas jomu;
  • Veikt datu atlases no VZD uzturētām informācijas sistēmām: NĪVKIS un VARIS;
  • analizēt, izstrādāt prasības un virzīt to realizāciju, testēt jaunās un esošās, ar NĪVKIS un VARIS datu izplatīšanu saistītās programmatūras;
  • izstrādāt priekšlikumus par datu izsniegšanas optimizēšanu, t.sk., sniegt priekšlikumus par dienesta NĪVKIS un VARIS attīstību;
  • izstrādāt iekšējo normatīvo aktu projektus, metodiskos materiālus, kas saistīti ar informācijas izsniegšanu un datu apmaiņu;
  • analizēt dienesta NĪVKIS un VARIS datus un veikt datu atlases pārskatu sagatavošanai, gatavot tipveida pārskatus, t.sk. valsts vajadzībām;
  • analizēt iespējamo un plānoto izmaiņu dienesta pārziņā esošajās informācijas sistēmās ietekmi uz datu apmaiņas sistēmām, sniegt priekšlikumus par dienesta pārziņā esošo informācijas sistēmu un procesu, datu apmaiņas sistēmu un procesu uzlabošanu un attīstību;
  • piedalīties INSPIRE direktīvā noteikto prasību ieviešanā dienestā.

Prasības kandidātiem

  • Darbības sfērai atbilstoša augstākā izglītība vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • pieredze darbā ar programmnodrošinājumu tehnisko dokumentāciju un tās sagatavošanu;
  • zināšanas par informācijas sistēmām, sistēmanalīzes un testēšanas darbu kopumā, kā arī prasme veikt sistēmanalīzes un testēšanas darbus;
  • zināšanas par datu bāžu vadības sistēmu principiem;
  • zināšanas par relāciju tipa datu bāžu uzbūvi un darbības principiem, pieredze darbā ar SQL pieprasījumu valodu;
  • prasme strādāt ar MS Office programmām (noformēt dokumentus, analīzes un atskaišu materiālus, izmantojot attiecīgās datorprogrammas MS Word, Excel, PowerPoint);
  • prasme analizēt informāciju, dokumentus, procesus un pielietot praksē teorētiskās zināšanas;
  • angļu valodas prasmes;
  • vēlamās zināšanas un pieredze darbā:
- ar ĢIS sistēmām;
- elektroniskās informācijas uzkrāšanas sistēmām sistēmanalīzes darbu jomā;
- dienesta NĪVKIS un VARIS datu bāžu struktūrām, biznesa procesiem;
- ar NĪVKIS normatīvajiem dokumentiem un programmatūru;

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu un pastāvīgu darba vietu
  • darba algu Ls 468 līdz Ls 665
  • darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā
  • darbu Rīgas centrā – 11.novembra krastmalā 31
  • pilna laika darba dienu (darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00)

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt VZD Personāla daļai 11.novembra krastmalā 31, Rīga, LV–1050, e-pasts: konkurss@vzd.gov.lv

Darba sludinājuma numurs
#59934

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 10. februāris
Ievadīts:
2011. gada 10. janvāris

VZD ir valsts institūcija, kas izveidota saskaņā ar LR likumu “Par Valsts zemes dienestu” un, balstoties uz Latvijas Republikas valdības apstiprināto “Valsts zemes dienesta nolikumu” (30.05.2006.), savas kompetences ietvaros pārzina zemes kā nacionālās bagātības un ar to saistīto objektu valsts uzskaiti un pārraudzību, lai nodrošinātu tās sekmīgu izmantošanu un aizsardzību. VZD darbību pārrauga Tieslietu ministrija.

Skatīt visu