Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Skārdnieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 181229

Darba sludinājuma numurs

181229

Darba apraksts

  • Piedāvājam darbu Zviedrijā profesionāliem skārdniekiem.
  • Darba apraksts: Valcprofila jumta segumu montāža, skārda fasāžu uzstādīšana, dažādu loga un durvju līstu uzstādīšana, ventilācijas skursteņu moduļu uzstādīšana, lietus ūdens teknes un citi skārda darbi.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze vismaz 3 gadi.
  • Profesionālas darba iemaņas un elementāri skārdnieka darbarīki.
  • Motivācija, čaklums.
  • Atbildības sajūta.
  • Korektums.
  • CV ar foto.
  • angļu valodas prasme.

Uzņēmums piedāvā

  • Labus dzīvošanas un darba apstākļus.
  • Konkurētspējīgu darba samaksu.
  • Ilgstošas un stabilas darba attiecības.
  • Firmas transportu.
  • Firmas darba apģērbu un individuālos aizsarglīdzekļus.

NB! Darbu var uzsākt uzreiz.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 13. marts
Ievadīts:
2018. gada 12. februāris

“Marteson” OU ir uz privātā kapitāla balstīts uzņēmums, kas darbojas Igaunijā un Skandināvijā. Uzņēmuma galvenais mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus būvniecības pakalpojumus un darbaspēku stabiliem uzņēmumiem ar augstām vērtībām.
Mūsu vērtības un stabilitāti apliecina arī tas, ka “Marteson” OU ir Zviedrijas skārdnieku arodbiedrības loceklis.