Складские рабочие (грузчик, маркировщик)
Номер вакансии #403822

1
MMD serviss, SIA
Область Кекава

Noliktavas darbinieki/-ces (krāvējs/-a, marķētājs/-a)

1
Ķekavas novads

Вакансия закончится через 4 дня

Описание работы

SIA "MMD SERVISS" приглашает на работу новых коллег, которых заинтересовала бы работа по следующим специальностям:

  • грузчик/-ца;
  • маркировщик/-цa.

Требования к кандидату

  • дисциплинированность;

  • точность;

  • способность и, самое главное, желание выполнять физическую работу;

  • добросовестно выполненная работа всегда будет достойно оценена.

Фирма предлагает

  • бесплатный транспорт из Риги, Елгавы и Олайне до работы и обратно;
  • стабильную работу в дружественной рабочей среде;
  • зарплату от 700 до 1200 EUR в месяц до уплаты налогов;
  • социальный гарантии (оплаченный отпуск, больничные листы и т. п. ).

Мы находимся: индустриальный парк "VGP park Ķekava", "Крони", Кекавский район (25 мин. от центра Риги).

Если желаете присоединиться к нашей команде, звоните по тел. 20-220-570 или присылайте CV!

Darba apraksts

SIA "MMD Serviss" aicina darbā jaunus kolēģus, kurus ieinteresētu darbs sekojošos amatos:

  • krāvējs/-a;
  • marķētājs/-a.

Prasības kandidātiem

  • Nepieciešams, lai esi disciplinēts/-a, precīzs/-a un spējīgs/-a veikt fizisku darbu, bet pats svarīgākais ir tas, ka vēlies strādāt.
  • Godprātīgi paveikts darbs pie mums vienmēr būs pienācīgi novērtēts.

  • bezmaksas transportu no Rīgas, Jelgavas un Olaines uz darba vietu un atpakaļ;
  • stabilu darbu, draudzīgā darba vidē;
  • darba algu no 700 līdz 1200 EUR mēnesī (brutto);
  • sociālās garantijas (apmaksāts atvaļinājums, slimības lapas, utt.).

Mēs atrodamies: "VGP Ķekava", "Kroņi", Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā (25 min. no Rīgas centra).

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV elektroniski!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#403822