Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Skolotājs

CV MARKET klients
Kurzeme

Darba apraksts

fizikas, matemātikas, informātikas skolotājs pamatskolā un vidusskolā

Prasības kandidātiem

atbilstoša profesionālā sagatavotība

Uzņēmums piedāvā

dzīvojamo platību

Cita informācija

darba vieta atrodas Vandzenes vidusskolā 16 km no Talsiem un 16 km jūras
Kontakttālrunis 3299307

Darba sludinājuma numurs
#2810

Atrašanās vieta:
Kurzeme
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 27. februāris
Ievadīts:
2004. gada 26. janvāris

Vandzenes vidusskola atrodas 16 km no Talsiem un 16 km no jūras. Skolā mācās 310 skolnieki un strādā 46 skolotāji un tehniskie darbinieki.

Skatīt visu

You are applying to:
Skolotājs
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!