2023-04-13 14:47:21

Sociālais/-ā darbinieks/-ce

CVMarket.lv klients
660 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina darbā SOCIĀLO DARBINIEKU
Sociālās integrācijas valsts aģentūra īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā”.
Projekta mērķis ir palielināt vienas no diskriminācijas riskiem visvairāk pakļautajām sabiedrības grupām Latvijā – personas ar smagu invaliditāti (I un II invaliditātes grupa) un personu ar garīga rakstura traucējumiem – integrāciju darba tirgū un sabiedrībā.
Galvenie pienākumi:
• sadarbībā ar citiem speciālistiem izvērtēt klienta mobilitātes, pašaprūpes, komunikācijas spējas, motivāciju un spēju adaptēties SIVA vidē;
• piedalīties Profesionālās piemērotības novērtēšanas procesā;
• balstoties uz klienta novērtējumu, izvirzīt rehabilitācijas mērķus un uzdevumus, kā arī, sastādīt Individuālās rehabilitācijas plānu;
• veicināt klienta spēju iekļauties sociālās rehabilitācijas procesā un sniegt atbalstu tā īstenošanā;
• sadarboties ar pašvaldības sociālajiem dienestiem un citām valsts, pašvaldības vai nevalstiskajām organizācijām.

Prasības kandidātiem

Prasības:
• 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kvalifikācija – Sociālais darbinieks;
• saskarsmes un komunikācijas prasmes;
• prasme sadarboties;
• empātijas spējas un cieņa pret klientu;
• ētikas normu ievērošana;
• atbildības izjūta un lojalitāte;
• valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
• pilnas slodzes darbu uz noteiktu laiku;
• labus darba apstākļus un aprīkojumu;
• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai.
Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju līdz 31.01.2017. iesniegt Sociālās integrācijas valsts aģentūras Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā Jūrmalā, Dubultu prospektā 71, LV-2015.
Tālrunis informācijai: 26424041 (Andra Dietlava).