Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sociālais/-ā rehabilitētājs/-a

CVMarket.lv klients
Jūrmala

Darba apraksts

Aicinām darbā sociālo rehabilitētāju (profesijas kods 3412 02).

Prasības:

  • 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība un sociālā rehabilitētāja kvalifikācija.
  • Vēlama pieredze darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Pienākumi:

  • Noskaidrot klientu vēlmes un sociālās vajadzības.
  • Vadīt individuālās un grupu nodarbības.
  • Piedalīties klienta individuālās rehabilitācijas plāna izstrādē.
  •  u.c. pienākumi.

Piedāvājam:

  • pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • stabilu atalgojumu;
  • draudzīgu kolektīvu, mūsdienīgu darba vidi;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 552 - 802€ (bruto).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208233