Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Darbs no mājām

Sociālo mediju mārketinga speciālists/-e

CV MARKET klients
Rīga , darbs no mājām

Atrašanās vieta: Rīga, darbs no mājām
Darba amata apraksts: nepilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: 250 - 450 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 9. oktobris
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 23. oktobris

Darba apraksts

Meklējam sociālo mediju mārketinga speciālistu/-i.

Nepilna slodze. Iespējams strādāt attālināti.

Darba pienākumi:

  • Biedrības sociālo tīklu pārvaldīšana, ikdienas uzturēšana.
  • Sociālo tīklu datu analīze un satura veidošana (Facebook, Instagram).
  • Satura mārketinga stratēģijas un darba plāna izveide un tā īstenošana.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Pieredzi darbā ar zīmolu sociālo mediju komunikāciju.
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Iemaņas tekstu rakstīšanā un labas gramatikas prasmes.
  • Aizrautību par sociālo mediju un digitālo komunikāciju.
  • Projektu vadības prasmes.
  • Iniciatīvu un radošumu.

Bonuss, ja

  • Tev piemīt kādas papildus prasmes, kas varētu mums noderēt (Tu fotografē, spēj rakstīt scenārijus, veido blogu, darbojies ar video vai dari ko citu).
  • Lieliski pārvaldi angļu (vai kādu citu) valodu.
  • Tev ir pieredze un prasme e-pastu kampaņu vadīšanā.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Dzīvespriecīgu, draudzīgu un radošu kolektīvu.
  • Piedalīšanos publiskos pasākumos.
  • Nepilnas slodzes elastīgu darba laiku un iespēju veikt pienākumus attālināti.
  • Darbu vienā no Latvijas atpazīstamākajiem labdarības zīmoliem.
  • Iespēju uzrunāt simtiem cilvēku, rūpējoties par efektīvu un jēgpilnu zīmolu komunikāciju.
  • Atalgojumu atbilstoši pieredzei, radošumam un iniciatīvai: 250 līdz 450 EUR neto.

Pretendentus aicinām sūtīt savus CV līdz 23.10.2020.

Mēs sazināsimies ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos klātienē.

Darba sludinājuma numurs
#211112

Atrašanās vieta:
Rīga, darbs no mājām
Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 23. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 9. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!