Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Vadīt un organizēt Rīgas domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām darbu;
* Analizēt un plānot sociālo pakalpojumu attīstību pilngadīgām personām Rīgas pilsētas pašvaldībā;
* Metodoloģiski vadīt Rīgas priekšpilsētu (rajonu) Sociālo pakalpojumu nodaļu pilngadīgām personām darbu, kontrolēt noteikto uzdevumu savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi, kā arī vadīt, pārraudzīt un koordinēt sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas, kā arī citas līgumorganizācijas, kas nodrošina sociālos pakalpojumus pilngadīgām personām;
* Piedalīties sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas projektu, koncepciju izstrādāšanā un realizēšanā;
* Sadarboties ar ieinteresētajām valsts, pašvaldības struktūrām un institūcijām, kā arī sabiedriskām organizācijām (biedrībām, nodibinājumiem), fiziskām un juridiskām personām Nodaļas kompetencē esošo jautājumu risināšanā;
* Piedalīties pārbaudēs saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošo un saistošo normatīvo aktu ievērošanu un izpildi Rīgas pašvaldības sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās kā arī līgumorganizācijās, no kurām Rīgas pašvaldība pērk sociālos pakalpojumus pilngadīgām personām, lai izvērtētu sociālo pakalpojumu kvalitāti;
* Informēt par Nodaļas kompetencē esošiem jautājumiem, izskatīt iesniegumus, jautājumos, kuri saistīti ar sociālo pakalpojumu nodrošināšanu Rīgas pašvaldības iedzīvotājiem;
* Sagatavot normatīvo dokumentu projektus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas jautājumos Rīgas pilsētā, kā arī sekot līdzi to pieņemšanas gaitai un praktiskai realizācijai;
* Sagatavot metodiskos norādījumus vienotai sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Rīgas pilsētas pašvaldības iedzīvotājiem un sekot līdzi to praktiskai realizācijai;
* Pārraudzīt vides pieejamības nodrošināšanu sociālo pakalpojumu sniedzējās institūcijās pilngadīgām personām un mājokļu pielāgošanu personām smagiem funkcionāliem traucējumiem;
* Apkopot un izplatīt citu valstu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestāžu labāko pieredzi.

Prasības kandidātiem

* Augstākā profesionālā izglītība sociālajā darbā (vēlams maģistra grāds);
* Darba pieredze – 2-3 gadi sociālajā nozarē (vadoša darba pieredze sociālajā nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību);
* Brīvi pārvalda valsts valodu;
* Labas angļu vai vācu un krievu valodu zināšanas – lasīt, runāt;
* Orientējas Sociālajā likumdošanā, prasmes izmantot to darbā;
* Iemaņas darbā ar datoru (Datorprogrammu lietošana: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, Internet Explorer) un biroja tehniku;
* Prasme sagatavot rakstiskus ziņojumus un pārskatus;
* Augsta atbildības izjūta, precizitāte, saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā;
* Patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu un padoto darbu.

Uzņēmums piedāvā

*darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā;
*mācību iespējas profesionālai izaugsmei;
*kvalifikācijai atbilstošu konkurētspējīgu atalgojumu;
*sociālās garantijas.

Cita informācija

Pretendentus līdz 24.10.2008. lūdzam iesniegt Rīgas domes Labklājības departamentā, Rīgā, Baznīcas ielā 19/23, Rīga LV 1010; Fax: 7105199, e-pasts: dl@riga.lv ar norādi "Nodaļas vadītāja amatam”: motivētu pieteikumu, profesionālo aprakstu (CV), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju, ieteikuma vēstules no iepriekšējās/esošās darba vietas vai CV norādīt personas pie kurām griezties pēc rekomendācijas.

Darba sludinājuma numurs
#47447