Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Šoferis - tehniskais darbinieks

CV MARKET klients

Darba apraksts

Kafijas aparātu uzstādīšana birojos, apkope
Kafijas degustācijas vietu sagatavošana

Prasības kandidātiem

Komunikablitāte, uz klientu vajadzībām orientēta personība
Labas latviešu un krievu valodu zināšanas
Patstāvība, organizētība, atbildības sajūta
"B" kategorijas automašīnas apliecība
Pieredze nav obligāta (piedāvājam apmācības)

Interesantu un dinamisku darbu vienā no Eiropas visstraujāk augošajiem uzņēmumiem
Regulāru, konkurētspējīgu atalgojumu
Profesionālas apmācības, darba automašīnu
Draudzīgu darba vidi, izaugsmes iespējas

Cita informācija

Lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli uz cv@doublecoffee.com vai interesēties pa telefonu 28305393

Darba sludinājuma numurs
#17174

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 12. novembris
Ievadīts:
2006. gada 3. novembris

Double Coffee ir jauna un strauji augoša espresso - kapučīno bāru ķēde. DOUBLE COFFEE ir kvalitātes zīme, kas garantē augstu servisa kultūru atbilstoši klientu gaidām visos espresso-kapučino bāros ar šo zīmi.

Skatīt visu