Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Šoferis/e - ekspeditors/e (darbs Jēkabpilī un Rēzeknē)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 200472

Darba sludinājuma numurs

200472

Darba apraksts

A/S Elis Tekstila Serviss aicina darbā šoferi-ekspeditoru (darbs Jēkabpilī un Rēzeknē).

Galvenie darba pienākumi:

  • Produktu piegāde un klientu apkalpošana (piegādājam paklājus, dvieļus, higiēnas preces, mopus).
  • Klientu informācijas pieņemšana un nodošana.

Prasības kandidātiem

  • B kategorijas autovadītāja apliecība (braukšana ar kravas autobusu);

  • vidējā izglītība;

  • laba fiziskā sagatavotība;

  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

  • pozitīva attieksme pret darbu.

Uzņēmums piedāvā

  • bruto mēneša darba alga no 800,00 – 1500,00 EUR;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Lūdzam sūtīt  savu pieteikumu un CV līdz 25. oktobrim.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jēkabpils
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 24. oktobris
Ievadīts:
2019. gada 11. oktobris
Bruto alga:
800 - 1500 €/mēn

A/S “Elis Tekstila Serviss” (iepriekš A/S “Berendsen Tekstila Serviss”) ir Latvijā vadošais tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums, kas ir dibināts 1994. gadā un kopš 2017. gada septembra ir iekļauts starptautiskās kompānijas ”Elis” grupā.
“Elis” Latvijā ir pilna servisa uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir maināmie paklāji, darba apģērbu noma, higiēnas aprīkojuma serviss labierīcībām. Papildus piedāvājam arī mopu, virtuves dvieļu un mikrošķiedras lupatiņu servisu. Ņemot vērā uzņēmuma vairāk kā 25 gadu pieredzi, tas ir kļuvis par stabilu un uzticamu sadarbības partneri dažādu nozaru lielākiem un mazākiem uzņēmumiem visā Latvijā.