https://www.cvmarket.lv/208077

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #208077

SOS ciemata vecāki Īslīcē (ar nodrošinātu dzīvesvietu)

CVMarket.lv klients
Bauskas novads
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

SOS Bērnu ciemats ĪSLĪCĒ aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem.

 

Mēs Jums uzticēsim:

 • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Īslīces SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā.
 • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem.
 • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti.


Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

 • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu.
 • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.
 • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā.


Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

 • Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem).
 • Ģimenes palīga (auklītes) atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī.
 • Profesionālu apmācību darbu uzsākot.
 • Labus darba apstākļus.
 • Atalgojumu 815 eiro (bruto) un veselības apdrošināšanu.

 

Darba slodze: pilna laika darbs

Darba vieta: Bauskas novada, Īslīces pagastā, Imantas iela 1

Pieteikšanās termiņš: 26.07.2020

 

Sīkāka informācija:

Īslīces SOS Bērnu ciemata direktora p.i.

Agnese Zariņa

26604708

 

Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts/e brīvprātīgi piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai. Kandidāta/es dati tiks uzglabāti uz personāla atlases laiku un dzēsti sešus mēnešus pēc atlases konkursa beigām. Personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu veic Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija reģ.nr. 40008029381. Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.

www.sosbernuciemati.lv                 www.sos-childrensvillages.org

 

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#208077
Tu piesakies uz:
SOS ciemata vecāki Īslīcē (ar nodrošinātu dzīvesvietu)
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!