Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Galvenie amata pienākumi:
- sniegt atbildes uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem pa bezmaksas informatīvo tālruni;
- veikt saņemto zvanu reģistrāciju, uzskaiti un analīzi;
- uzturēt un pilnveidot informatīvo datu bāzi par iedzīvotājus interesējošiem veselības aprūpes jautājumiem.

Prasības kandidātiem

Prasības pretendentiem:

- vidējā vai augstākā izglītība;
- izglītība vai darba pieredze medicīnā, sociālajā jomā vai psiholoģijā tiks uzskatīta par priekšrocību;
- ļoti labas komunikācijas un saskarsmes spējas, precizitāte un atbildības sajūta;
- pozitīva attieksme pret veicamo darbu un noturība stresa situācijās;
- vēlamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel);
- teicamas valsts un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- dinamisku darbu profesionālā komandā;
- iespējas kvalifikācijas celšanai;
- stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt elektroniski egita.pole@voava.gov.lv
līdz 2006. gada 24. jūlijam
Tālrunis informācijai 7043709

Darba sludinājuma numurs
#13522

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 270 - 360 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 24. jūlijs
Ievadīts:
2006. gada 7. jūlijs

Aģentūra ir Veselības ministrijas pārraudzībā esoša valsts iestāde, kas īsteno valsts politiku veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un administrē valsts obligātās veselības apdrošināšanas finanšu līdzekļus.

Skatīt visu

You are applying to:
Speciālists