Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Darbs no mājām

Spēļu un aplikāciju programmētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Meklējam programmētāju spēļu (Web, sociālo tīklu un mobilo) un aplikāciju izstrādei, kas pievienoties mūsu komandai uz pilna laika slodzi (darbs attālināti).

Esam augošs uzņēmums, kas fokusējas uz spēļu izstrādi. Pašlaik meklējam kolēģi, kas papildinātu mūsu programmētāju komandu un piedalītos gan esošo projektu attīstībā, gan jaunu spēļu izstrādē.

Prasības kandidātiem

No Tevis sagaidām:

  • zināšanas tādās programmēšanas valodās/rīkos kā NodeJS, ReactJS, React Native, Firebase un RealTime Database (jebkura papildu vide ir pluss);
  • spēju strādāt gan pastāvīgi, gan komandā, kā arī plānot pašam savu laiku;
  • mācīties un apgūt jaunas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

No savas puses piedāvājam:

  • stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
  • iespēju strādāt 100% no mājām;
  • izaugsmes iespējas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206616

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 19. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 21. maijs

Esam augošs uzņēmums (esam kopā 6 cilvēki), nodarbojamies ar WEB risinājumu, spēļu un aplikāciju izstrādi. Pateicoties darba specifikai, arī pirms ierobežojumiem teju viss darbs notiek attālināti.

Skatīt visu