Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Spss risinājumu projektu vadītājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42595

Darba sludinājuma numurs

42595

Darba apraksts

kura/-as amata pienākumi ietvers jaunu klientu piesaistīšanu un darbu ar esošajiem klientiem, kompānijas un produkta pārstāvību dažādās izstādēs prezentācijās un semināros, kā arī atbilstošas dokumentācijas sagatavošanu veiksmīgam pārdošanas procesam

Prasības kandidātiem

- Augstākā izglītība statistikā, ekonomikā, matemātikā, datorzinātnēs
- Vismaz 2 gadi praktiskā pieredze darbā ar statistisko pētījumu matemātiskā pamata nodrošināšanu, izmantojot SPSS produktus
- Teicamas latviešu valodas, labas krievu un angļu valodas zināšanas
- Iniciatīva, neatlaidība un orientācija uz rezultātu
- Labas saskarsmes spējas
- Analītiskā domāšana un racionālās pārliecināšanas spējas
- Atbildības sajūta un precizitāte
- Patstāvība lēmumu pieņemšanā

Uzņēmums piedāvā

Veiksmīgākais pretendents iegūs:
• Iespēju pilnveidoties augstā profesionālā līmenī;
• Dinamisku darbu un atbalstu no izciliem kolēģiem;
• Apmācības iespējas;
• Veselības apdrošināšanu;
• Tavs ieguldījums tiks atalgots un panākumi novērtēti.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „SPSS risinājumu projektu vadītājs” lūdzam sūtīt uz SIA „DPA” Elizabetes iela 75, Rīgā, LV-1050, e-pastu: darbs@dpa.lv vai fakss 7509906. Konfidencialitāti garantējam. Par konkursa rezultātiem informēsim uz darba pārrunām uzaicinātos pretendentus.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 8. maijs

DPA (Datorprogrammu Apgāds) ir licencētas programmatūras izplatīšanas, izstrādes un konsultāciju sabiedrība, kas piedāvā pasaules vadošo ražotāju izstrādāto programmatūru Latvijas datorlietotājiem, kā arī uz Microsoft tehnoloģijām balstītu risinājumu ieviešanu vidējiem un lieliem uzņēmumiem un organizācijām.

Mūsu darbs ir izprast mūsu klientu prasības un nodrošināt tiem efektīvus risinājumus IT infrastruktūras, uzņēmumu pārvaldības un darbinieku kopdarbības jomās, lai klienti varētu koncentrēties uz to pamatdarbības mērķu sasniegšanu.

Sakarā ar darbības paplašināšanos, aicinām pievienoties mūsu komandai