Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #398526
Онлайн рекрутинг

Старшая стюардесса

Наименование организации скрыто
Европа
Объявление истекло

Intervija notiks attālināti

Vecāka stjuarte/-s

Eiropa

Описание работы

  • Обслуживание гостей, включая все приемы пищи, бар, полировка столового серебра и стеклянной посуды, сервировка стола, флористика .

  • Обслуживание кают (кровати и изголовья) и детализация всей яхты, стирка, глажка .

  • В некоторых случаях помощь на палубе, помощь на кухне и т.д.

  • Сервировка напитков.

  • Административная работа.

Требования к кандидату

  • Предыдущий опыт работы на яхтах.

  • Хороший английский и русский языки.

  • Флористика, уборка номеров, сервировка стола.

  • STCW 95 Сертификаты.

  • Опыт работы в ресторане / отеле (4*+), обслуживание шале, бар, серебряный сервиc (Silver Service), знание вин, приготовление пищи.

  • Умение ставить задачи, работать в команде, решать психологические проблемы в коллективе, управлять сотрудниками.

  • Способности к многозадачному режиму работы и быстрому принятию решений.

Фирма предлагает

  • Долгосрочное сотрудничество.

  • Нетто зарплата в зависимости от предыдущего опыта работы.

  • Полный пансион, оплачиваемый перелет.

Darba apraksts

  • Viesu apkalpošana, ieskaitot visas maltītes, bāru, sudraba un stikla izstrādājumu pulēšanu, galda apkalpošanu, floristikas darbi.
  • Kajīšu (gultu un galvgalu) uzturēšana un visas jahtas detalizācija, mazgāšana, gludināšana.
  • Dažos gadījumos palīdzība uz klāja, palīdzība virtuvē utt.
  • Dzērienu pasniegšana.
  • Administratīvais darbs.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšējā pieredze uz jahtām.
  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Floristikas darbi, uzkopšana, galda klāšana.
  • STCW 95 sertifikāti.
  • Pieredze restorānā / viesnīcā (4*+) chalet serviss, bārs, sudraba serviss (Silver Service), zināšanas par vīniem, ēdiena gatavošana.
  • Spēja noteikt uzdevumus, strādāt komandā, risināt psiholoģiskas problēmas komandā, vadīt darbiniekus.
  • Spēja veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi un ātri pieņemt lēmumus.

Uzņēmums piedāvā

  • Ilgtermiņa sadarbība.
  • Neto alga atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes.
  • Apmaksāti uzturēšanās izdevumi, lidojums.

Darba sludinājuma numurs
#398526