Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Statistiķis

CVMarket.lv klients
Beļģija

Darba apraksts

Zinām, ka nav viegli atrast cilvēkus, kam ir pieredze statistikas darbā un vairāku valodu zināšanas, un ka jums ir daudz darba piedāvājumu.

Domājam, ka mūsu piedāvājums ir vislabākais — interesants un dinamisks darbs dažādās statistikas jomās.

Strādājot ES iestādēs, varēsit dot savu artavu darbā, kas skar 500 miljonu cilvēku dzīves gaitas.

Prasības kandidātiem

Jums būs vajadzīgas divu ES oficiālo valodu zināšanas: jāpārvalda dzimtā valoda (viena no 23 ES oficiālajām valodām) un viena svešvaloda (angļu, franču vai vācu valoda).

Jums ir jābūt diplomam vai kvalifikācijai, kas apliecina, ka esat pabeidzis ar statistiku saistītu augstskolas studiju programmu, un vismaz trīs gadu darba pieredzei, vai arī pabeigtai vidusskolas izglītībai un sešu gadu attiecīgai profesionālai pieredzei.

Mēs piedāvājam konkurētspējīgas priekšrocības un palīdzam pārcelties uz dzīvi jaunā vietā, — 80 % mūsu darbavietu atrodas Briselē un Luksemburgā.

Mēs piedāvājam darbu starptautiskā vidē un lieliskas iespējas mācīties un attīstīt savas prasmes.

Cita informācija

Esat ieinteresēts?

Ja esat gatavs mēģināt, iepazīstieties ar sīkāku darba aprakstu un piesakieties te: http://www.eu-careers-online.eu/AST3/?

Reģistrēšanās beidzas 2011. gada 25. janvārī

Darba sludinājuma numurs
#59643
Tu piesakies uz:
Statistiķis