Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Stjuarti

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 7941

Darba sludinājuma numurs

7941

Darba apraksts

Kompānija Gulf Air aicina darbā motivētus profesionāļus
klientu apkalpošanas nozarē, kuri nepieciešamības gadījumā spētu būt arī radoši un pretimnākoši, lai klienti tiktu apkalpoti saskaņā ar Arābu valstu vadošās aviokompānijas Gulf Air augstajiem apkalpošanas standartiem.

Prasības kandidātiem

  • Veiksmīga iepriekšējā darba pieredze augstas klases klientu apkalpošanas jomā, kuru kandidāts ir gatavs demonstrēt kompānijas Gulf Air pasaulē pazīstamajos Biznesa, Pirmās un Ekonomiskās klases reisos.
  • Izcilas komunikācijas spējas un sociālās iemaņas, kuras atspoguļo patiesu interesi un cieņu pret dažādām pasaules kultūrām.
  • Reprezentatīva un eleganta personība, kas sniegtu ieguldījumu Air Gulf vārda
  • saistībā ar augstākajiem biznesa standartiem.
  • Atbilstība sekojošām pamatprasībām:
- Vecums 21 līdz 34 gadi.
- Augums, sākot no 156 cm, laba svara un garuma proporcija.
- Spēja nopeldēt minimums 50 m atklātā ūdenī.
- Nekad iepriekš nav bijusi krimināla sodība.
- Pašlaik neslimo ar kādu slimību, kas neatļauj lidot.
- Bez iedzimtām atšķirības pazīmēm un ķermeņa tetovējumiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Algu, kas netiek aplikta ar nodokliem,
  • kā arī augstas papildus piemaksas.
  • Pilnībā mēbelētu dzīvojamo platību bez maksas.
  • Apmaksātu atvaļinājumu 36 dienas gadā un bezmaksas
  • atvaļinājuma biļeti
  • Izdevīgus ceļošanas atvieglojumus
  • Medicīnisko aprūpi no kompānijas puses
  • Kompānijas transportu no/uz dienesta vietu
  • Karjeras izaugsmes iespējas

Cita informācija

Visi kandidāti/-es, kuri atbilst nosacījumiem tiek laipni lūgti ierasties uz interviju ar Gulf Air pārstāvi 2005. gada 1. un 2. jūnijā Tallinā

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Nav norādīta
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 9. jūnijs
Ievadīts:
2005. gada 9. maijs

Kompānijai Gulf Air ir iespaidīga, vairāk kā 50 gadu ilga, darba pieredze avio biznesā. Kā nacionālo aviolīniju pārstāvis Abu Dhabi, Bahreinā un Omānā, Gulf Air piedāvā vislabākos avio savienojumus Persijas un Omānas līču reģionā un gadā pārvadā 7 miljonus pasažieru uz vairāk kā 50 punktiem pasaulē. Pasažieru pārvadājumos tiek izmantotas vieni no visjaunākajiem lidaparātiem gaisa satiksmes nozarē.