Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Stomatoloģijas materiālu izplatītāji/as

CVMarket.lv klients
Nav norādīta

Darba apraksts

Izplatīt stomatoloģiskos materiālus;
Vadīt prezentācijas par izplatāmajiem materiāliem.

Prasības kandidātiem

Spēja un vēlme patstāvīgi plānot savu darba laiku;
Medicīniskā izglītība, iespējams arī nepabeigta;
Vēlamas auto vadītāja tiesības.

Viegli plānojamus un paredzamus papildienākumus, kas atkarīgi no paša/as aktivitātes;
Elastīgu darba laika grafiku, ko var apvienot ar pamatdarbu un studijām;
Pozitīvas sadarbības gadījumā, ilgstošu sadarbību projektos.

Cita informācija

Darbs Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās (saskaņots ar Jūsu vēlmēm).

Darba sludinājuma numurs
#9515