Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Strādnieks/-ce ražotnē Jelgavā

CV MARKET klients
Jelgava

Darba apraksts

Mēs aicinām pievienoties mūsu komandai strādniekus ražotnē Jelgavā, Savienības ielā 8.

Darbs pazeminātā temperatūrā +2 - +6 °C; darbs saistīts ar intensīvu fizisku slodzi. Darba laiks maiņās.

Darba pienākumi:

  • Produkcijas pakošana, fasēšana, marķēšana.
  • Produkcijas, izejvielu pārvietošana.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • Spēju un gatavību strādāt fiziski intensīvu darbu.
  • Spēju paveikt darbu laikā, patstāvību darba izpildē, vēlamas iemaņas darbā ar elektroiekrāvēju.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un motivējošu piemaksu sistēmu no 800,00 līdz 900,00 eiro bruto mēnesī, to ietekmē nostrādāto stundu skaits un paveiktā darba apjoms.
  • Visas sociālās garantijas; daļēji apmaksātas pusdienas, darba apģērbu un apavus.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Automašīnu, velosipēdu bezmaksas stāvvietu.

Pieteikumus ar norādi "Strādnieks Jelgavā" lūdzam sūtīt, piesakoties portālā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#205781

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 900 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 28. aprīlis
Ievadīts:
2020. gada 14. aprīlis

"HKScan" ir Ziemeļvalstu gaļas pārstrādes un pārtikas rūpniecības uzņēmums, kas dod darbu un nodrošina iztiku aptuveni 7200 strādājošajiem. Mūsu darbinieki ik dienu pieliek visas pūles, lai nodrošinātu nevainojamu kvalitāti visā piegādes ķēdē — no fermas līdz pat patērētāju galdam. "HKScan" ražo un tirgo kvalitatīvus un atbildīgi ražotus produktus no cūkgaļas, liellopu gaļas un mājputnu gaļas, kas tiek piedāvāti zem pazīstamiem un iecienītiem zīmoliem, tostarp Rakvere®, Tallegg®, Rīgas Miesnieks®, Jelgava®.

Skatīt visu