https://www.cvmarket.lv/6918

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Supernetto VEIKALA MAIŅU VADĪTĀJI/AS darbam Cēsīs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba sludinājuma numurs 6918

Darba sludinājuma numurs

6918

Darba apraksts

Jūsu galvenais darba uzdevums būs organizēt un vadīt ikdienas darbu savā maiņā, līdz ar to Jūsu pienākumos ietilps vadīt un motivēt padotos, kontrolēt preču un naudas plūsmu, risināt ikdienas problēmsituācijas.


Prasības kandidātiem

Mēs gaidām pieredzējušu profesionāli ar pieredzi tirdzniecības vai apkalpošanas vadībā, zināšanām par mazumtirdzniecību regulējošo likumdošanu. Jums ir vidējā izglītība, iemaņas darbā ar datoru, kā arī latviešu un krievu valodas zināšanas.


Uzņēmums piedāvā

Dinamisku darbu augošā starptautiskā uzņēmumā
Izaugsmes iespējas
Profesionālo mācību iespējas
Darbu draudzīgā kolektīvā
Stabilitāti un sociālās garantijasCita informācija

Pieteikuma vēstules un CV ar norādi "Konkursam", norādot amatu, lūdzam sūtīt līdz š.g. 31.decembrim uz adresi : SIA Kesko Food, Vienības gatve 87, Rīga, LV-1004; e-pasts: keskofood@keskofood.lv; www.keskofood.lv; fakss: 7064211. Jautājumu gadījumā zvaniet: 7064210.
Paldies par atsaucību!


Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Cēsis
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 31. decembris
Ievadīts:
2004. gada 21. decembris

CV MARKET KLIENTS

KESKO ir viens no vadošajiem tirdzniecības uzņēmumiem Somijā, kurš jau 60 gadus veiksmīgi darbojas tirdzniecības jomā. Lielākā no KESKO tirdzniecības struktūrām KESKO FOOD Latvijā no 2000.gada darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā. KESKO grupas uzņēmumu apgrozījums 2002. gadā pārsniedz 6,5 miljardus EUR, darbinieku skaits pārsniedz 12 tūkstošus.


KESKO FOOD klientu lojalitāti un uzticēšanos piedāvātajām precēm un apkalpošanai nodrošina kompetenti un motivēti darbinieki, kas darbojas saskaņa ar KESKO vērtībām un ētikas principiem. Pieņemot jaunus darbiniekus, nozīmīgākie kritēriji ir pozitīva attieksme un iniciatīva, kā arī vēlme strādāt apkalpojošā sfērā un attīstīt savas prasmes. Iekšējās un ārējās mācības ir atbalsts darbinieku spēju un profesionalitātes pilnveidošanā.