https://www.cvmarket.lv/6816

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #6816

Supernetto VEIKALA VADĪTĀJS/-A darbam Cēsīs

CV MARKET klients
Cēsis
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Jūsu darba mērķis būs vadīt un nodrošināt sekmīgu veikala ikdienas darbu, nozīmīgākie pienākumi: organizēt darbu saskaņā ar SUPERNETTO koncepciju un likumdošanu, vadīt un motivēt darbiniekus, nodrošināt budžeta izpildi, organizēt un kontrolēt preču un naudas plūsmu.


Prasības kandidātiem

Mēs gaidām ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu apveltītu profesionāli ar pieredzi tirdzniecības vai apkalpošanas vadībā. Jums ir atbilstoša vidējā speciālā vai augstākā izglītība, latviešu un krievu valodas zināšanas, labas iemaņas darbā ar datoru. Jūs pārzināt tirdzniecību regulējošo likumdošanu. Jums piemīt labas plānošanas un darba organizācijas prasmes, pozitīva attieksme, vēlme strādāt komandā un augstas darba spējas.


Uzņēmums piedāvā

Dinamisku darbu augošā starptautiskā uzņēmumā
Izaugsmes iespējas
Profesionālo mācību iespējas
Darbu draudzīgā kolektīvā
Stabilitāti un sociālās garantijas


Cita informācija

Pieteikuma vēstules un CV ar norādi "Konkursam", norādot amatu, lūdzam sūtīt līdz š.g. 20.decembrim uz adresi : SIA Kesko Food, Vienības gatve 87, Rīga, LV-1004; e-pasts: keskofood@keskofood.lv; www.keskofood.lv; fakss: 7064211. Jautājumu gadījumā zvaniet: 7064210.
Paldies par atsaucību!


Darba sludinājuma numurs
#6816

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Cēsis
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 20. decembris
Ievadīts:
2004. gada 6. decembris

CV MARKET klients

KESKO ir viens no vadošajiem tirdzniecības uzņēmumiem Somijā, kurš jau 60 gadus veiksmīgi darbojas tirdzniecības jomā. Lielākā no KESKO tirdzniecības struktūrām KESKO FOOD Latvijā no 2000.gada darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā. KESKO grupas uzņēmumu apgrozījums 2002. gadā pārsniedz 6,5 miljardus EUR, darbinieku skaits pārsniedz 12 tūkstošus.


KESKO FOOD klientu lojalitāti un uzticēšanos piedāvātajām precēm un apkalpošanai nodrošina kompetenti un motivēti darbinieki, kas darbojas saskaņa ar KESKO vērtībām un ētikas principiem. Pieņemot jaunus darbiniekus, nozīmīgākie kritēriji ir pozitīva attieksme un iniciatīva, kā arī vēlme strādāt apkalpojošā sfērā un attīstīt savas prasmes. Iekšējās un ārējās mācības ir atbalsts darbinieku spēju un profesionalitātes pilnveidošanā.

Skatīt visu

You are applying to:
Supernetto VEIKALA VADĪTĀJS/-A darbam Cēsīs
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!