Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Supernetto veikali aicina uz tikšanos!

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 9978

Darba sludinājuma numurs

9978

Darba apraksts

JAUNS SUPERNETTO VEIKALS
LOMONOSOVA IELĀ 6, RĪGĀ UN
SUPERNETTO VEIKALI PĻAVNIEKOS
AICINA SAVĀ KOMANDĀ:

· MAIŅU VADĪTĀJUS/-AS
· KASIERUS/-ES
· PĀRDEVĒJUS/-AS
· PREČU PIEŅĒMĒJUS/-AS

IEGŪSTI DARBU, ATNĀKOT UZ TIKŠANOS

11. JANVĀRĪ
Rīgas Kongresu namā, Kr. Valdemāra ielā 5, 270. auditorijā
plkst. 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00 vai 16.00

17. un 24. JANVĀRĪ
Rimi Latvia biroja telpās, A. Deglava ielā 161, 1. stāvā
plkst. 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 vai 18.00
Nokļūšana uz Rimi Latvia biroju – 52, 52a maršruta autobusi, pietura „Liepiņas”

Prasības kandidātiem

Gaidām visus neatkarīgi no iepriekšējās darba pieredzes uz tikšanos ar veikala vadību un personāla speciālistu. Tikšanās laikā varēsiet iepazīties ar mūsu uzņēmumu, darbu RIMI veikalos, uzdot sev interesējošos jautājumus un pievienoties mūsu komandai jau šodien!

Mēs piedāvājam darbu kasieriem, pārdevējiem un veikalu noliktavu darbiniekiem Rimi lielveikalos, hipermārketos un Supernetto veikalos.

Uzņēmums piedāvā

Būt RIMI darbiniekam – tas nozīmē:
· garantētu regulāru atalgojumu, darba likumdošanai atbilstošas sociālās garantijas,
· darbu tuvāk dzīvesvietai,
· apmācību un karjeras iespējas,
· iespēju strādāt pilna un nepilna laika darba dienu, kā arī apvienot darbu ar mācībām,
· drošu, draudzīgu un patīkamu darba vidi,
· cieņu un godīgu attieksmi pret darbiniekiem no darba devēja puses.

Cita informācija

Pieteikties darbam Jūs varat arī aizpildot anketu jebkurā Rimi Latvia veikalā un atsūtot uz SIA Rimi Latvia Personālvadības departamentu: A. Deglava ielā 161, Rīgā, LV-1021, fakss 7045545, www.rimi.lv; e- pasts: personals@rimibaltic.com

Iegūt darbu SUPERNETTO tagad ir iespējams arī piezvanot pa
BEZMAKSAS informatīvo tālruni 8007464 (800RIMI)

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 25. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 6. janvāris

RIMI Baltic ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, kas Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem - RIMI lielveikaliem, RIMI hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.