Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Šveicars

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23600

Darba sludinājuma numurs

23600

Darba apraksts

• Laipna klientu sagaidīšana
• Palīdzība viesnīcas personālam nelielu uzdevumu veikšanā
• Klientu bagāžas pārvadāšana
• Nepieciešamās informācijas atjaunošana (pēc sagatavotiem materiāliem)

Prasības kandidātiem

• Vēlama darba pieredze
• Komunikabilitāte
• Latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas;
• Ļoti labas komunikācijas spējas;
• Spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās
un uzņemties atbildību.

Uzņēmums piedāvā

• Interesantu darbu lielā un stabilā uzņēmumā;
• Draudzīgu, radošu kolektīvu;
• Lieliskus darba apstākļus;
• Dinamiskas izaugsmes iespējas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli ar amata norādi lūdzam sūtīt uz e-pastu vai faksu, sīkāka informācija pa tālruni.

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 14. maijs
Ievadīts:
2007. gada 25. aprīlis

Elegantā viesnīca „Baltic Beach Hotel” pilnībā atjaunota 2004. gadā. Pēc rekonstrukcijas viesnīca piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā Rīgas jūras līča krastā. Jūsu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājiņā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, somu un krievu pirts, divi bāri un restorāns "Caviar Club". Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 11 konferenču zāles, biznesa centru un banketu zāli. Sākoties karstajai sezonai viesnīca vēlas papildināt savu kolektīvu ar pozitīviem, strādātgribošiem un aktīviemdarbiniekus, kuri vēlētos pievienoties jaukam kolektīvam. Tieši TEVI mēs meklējam.