Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Taksometra vadītāja

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22908

Darba sludinājuma numurs

22908

Darba apraksts

* Pasažieru pārvadāšana

Prasības kandidātiem

* Labas un pārliecinošas autovadīšanas iemaņas
* Spēja viegli komunicēt ar klientiem
* Vēlama Rīgas pārzināšana
* Vēlamas latviešu,krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Uzņēmums piedāvā

* Brīvu darba grafiku
* Darbu uz jaunām Toyotas markas automašīnām
* Automašīnas aprīkotas ar f/mas "Falks" novērošanas sistēmu un trauksmes pogu arī ar navigācijas iekārtu
* Konkurētspējīgu darba atalgojumu
* Aizraujošu un interesantu darbu
Jaunas iepazīšanās

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz e-mailu Dadzis777@inbox.lv vai zvanīt uz tel.nr. 26763925.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 10. maijs
Ievadīts:
2007. gada 11. aprīlis

"Lady taxi" ir jauna un perspektīiva firma. Lai iegūtu līdzsvaru tirgū mēs piedāvājam darbu tikai sievietēm. Mūsu firmas galamērķis ir radīt elitāru firmu,kurai ir elitāri korporatīvie un VIP klienti.