Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tehniķis/e-rasētājs/a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 193039

Darba sludinājuma numurs

193039

Darba apraksts

Aprēķinu veikšana, būvprojekta rasējumu un specifikāciju izstrāde, inženiertīklu savietošana 3D vidē, būvprojekta noformēšana.

Prasības kandidātiem

Valodu zināšanas:
• Latviešu (obligāts);
• Angļu (sarunvalodas līmenī);
• Krievu (Sarunvalodas līmenī).

Datora prasmes:
• AutoCAD (pamatzināšanas);
• MagiCAD (pamatzināšanas);
• Revit (tiks uzskatīts par priekšrocību);

Prasmes:
• Izpratne par siltumfizikas un hidraulikas pamatiem;
• Izpratne par AVK sistēmu darbības un uzbūves principiem;
• Pabeigta vai nepabeigta augstākā izglītība
• Iepriekšēja pieredze AVK sistēmu projektēšanā (tiks uzskatīta par priekšrocību);
• Spēja veikt ar energoefektivitāti saistītus aprēķinu (tiks uzskatīta par priekšrocību).

Citas īpašības/prasības:
• Atbildības sajūta;
• Precizitāte;
• Spēja un vēlēšanās apgūt jaunas iemaņas, zināšanas.

• Piedāvājam darbu nozares entuziastam vienā no vadošajiem uzņēmumiem.
• Piedāvājam profesionālo izaugsmi strādājot pie unikāliem Latvijas un starptautiskiem projektiem, iespēju strādāt kopā ar nozares vadošajiem speciālistiem, konkurētspējīgu, pieredzei un zināšanām atbilstošu atalgojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 6. aprīlis
Ievadīts:
2019. gada 8. marts
Bruto alga:
No 800 līdz 1200 EUR mēnesī

SIA “O3FM inženieru birojs” ir viens no vadošajiem inženiertīklu projektēšanas birojiem Latvijā. Savas darbības laikā uzņēmums ir ieguvis plašu atpazīstamību strādājot gan publiskajā, gan privātajā sektorā, izstrādājot visdažādākā tipa objektus-tirdzniecības iestādes, muzejus, izglītības iestādes, slimnīcas, rūpnieciskās būves un tml.
SIA “O3FM inženieru birojs” savā darbībā piedāvā pilnu projektēšanas ciklu: būvprojekti minimālajā sastāvā, būvprojekti, darba zīmējumi un autoruzraudzības pakalpojumi šādām inženieristēmām: apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana, siltummehānika un siltumapgādes ārējie tīkli. Papildus piedāvājam EPS: Energoefektivitātes pagaidu sertifikātu un energoauditu veikšanu( termisko tiltu analīzes), Enerģijas simulācijas, Inženierkonsultācijas, BREEAM sadaļu izstrāde , ēkas vērtēšana atbilstoši BREEAM international new construction shēmai.