Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tehniskā atbalsta speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 188667

Darba sludinājuma numurs

188667

Darba apraksts

Aicinām pievienoties mūsu komandai tehniskā atbalsta speciālistu darbam uz pilnu slodzi.

Ja esi aktīvs, nebīsties izaicinājumu un esi gatavs
• apstrādāt informāciju par reklāmas servera (AdOcean) un interneta kampaņu monitorēšanas sistēmas (gemiusDirectEffect) darbību un citu Gemius produktu tehnisko specifikāciju;
• sniegt tehnisko palīdzību mūsu klientiem;
• darboties saskaņā ar uzņēmuma izstrādātajiem standartiem;
• uzturēt ciešu saikni ar Gemius centrālo biroju (angļu valodā).

Prasības kandidātiem

Un, ja Tev piemīt:
• zināšanas un interese par web-tehnoloģijām, reklāmu un digitālo mārketingu;
• prasme komunicēt latviešu un angļu valodā;
• labas HTML/CSS zināšanas. Javascript (JS) zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
• vēlme darboties strauji mainīgajā interneta nozarē;
• analītiska domāšana, precizitāte un pacietība;
• labas komunikācijas prasmes;
• spēja pašam plānot savu darba laiku.

Uzņēmums piedāvā

Tad aicinām Tevi pievienoties mūsu komandai un piedāvājam:
• amatu ar profesionālu izaicinājumu un karjeras attīstības iespējām starptautiskā, strauji augošā uzņēmumā;
• iespēju augt un attīstīties, kā arī paplašināt zināšanas interneta reklāmas & digitālā mārketinga nozarē;
• strādāt jaunā un atvērtā kolektīvā, modernā darba vidē;
• apmācības Gemius galvenajā mītnē Varšavā;
• nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;
• iespējas darbu apvienot ar mācībām;
• atalgojumu atkarībā no iepriekšējās pieredzes/ tās atbilstības mūsu vajadzībām, bet robežās no 550 – 1000 Eur Neto.

Ja esi pārliecināts, ka vēlies kļūt par mūsu komandas biedru, lūdzu, sūti savu motivācijas vēstuli un CV latviešu valodā!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 16. oktobris
Ievadīts:
2018. gada 4. oktobris
Bruto alga bruto:
No 806 līdz 1466 EUR mēnesī