Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

TEHNISKĀ DIREKTORA VIETNIEKS CELTNICĪBAS JAUTĀJUMOS

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

Darba pienākumi

  • Būvniecības procesu plānošana un organizēšana atbilstoši būvniecības standartiem
  • Nodrošināt projektu izpildi noteiktajos termiņos, saskaņotā apjomā un kvalitātē
  • Būvniecības darbu kvalitātes kontrole
  • Apakšuzņēmēju izvēle, darba apjomu noteikšana, veikto darbu kontrole un pieņemšana
  • Iespējamo garantijas darbu organizēšana un izpildes kontrole
  • Darbs ar būvniecības dokumentāciju
  • Atskaišu sagatavošana un iesniegšana uzņēmuma vadībai

Prasības kandidātiem

  • Obligāta pieredze būvniecības projektu vadībā (celtniecība, inženierkomunikācijas u.c.)
  • Obligāta augstāka tehniskā izglītība
  • Labas zināšanas par būvniecības normatīviem un tehnoloģijām
  • Spēja strādāt dinamiskos un saspringtos apstākļos
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office u.c.)
  • Labas latviešu, krievu un sarunas angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Izaicinošu darbu stabilā uzņēmumā
  • Iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#145024

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 3. marts
Ievadīts:
2014. gada 3. februāris

5*viesnīca "Baltic Beach Hotel" piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā Rīgas jūras līča krastā. Viesu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, pirts un ūdens relaksācijas komplekss, bārs un restorāni "Caviar Club" un "Il Sole". Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 10 konferenču zāles, biznesa centru un banketu zāli.

Skatīt visu