Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tehniskais/-ā tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA GA technology saistībā ar darbības paplašināšanos meklē tirdzniecības pārstāvi CNC apstrādes tehnoloģiju popularizēšanai un realizācijai Baltijas reģionā.

Pilna slodze, pastāvīgs darbinieks

Darba laiks: 9.00-18.00

Darba vieta: Rīga

Darba pienākumi:

  • Apzināt Baltijas reģiona metālapstrādes ražotnes un to vajadzības.
  • Uzturēt regulārus kontaktus un saziņu (e-pasti, telefons).
  • Organizēt komandējums gan Baltijas, gan Eiropas līmenī pēc nepieciešamības.
  • Veikt patstāvīgu tehnoloģiju izpēti.
  • Vadīt pārdošanas procesus (piedāvājumu sastādīšana, pārraudzība, finansu procesu monitorēšana).
  • Uzturēt klientu datu bāzi un apzināt regulāri jaunu kompāniju parādīšanos.
  • Pārraudzīt tekošos projektus.
  • Kompānijas tēla un partneru zīmolu popularizēšana.
  • Darboties komandā ar esošo kolēģi.
  • Dokumentācijas uzturēšana.

Prasības kandidātiem

  • Labas komunikācijas un pārdošanas prasmes.

  • Augstākā izglītība kādā no tehniskām jomām vēlama, bet ne obligāta.

  • Valodu prasmes : Latviešu – obligāta, Angļu – ļoti labi, Krievu – sarunvalodas līmenī, citas valodas tiks vērtētas kā papildus priekšrocība.

  • Standarta datoru prasmes.

  • Metālapstrādes procesu pārzināšana.

  • B kategorijas tiesības un labas braukšanas prasmes.

  • Laba tehniskā loģika.

  • Iepriekšēja pieredze dotajā jomā vēlama, bet ne obligāta.

  • Pareiza domāšana un atbildība.

  • Gatavam /ai mācīties, ja ir nodoms iesaistīties.

Uzņēmums piedāvā

  • Elastīgs un proporcionāli ieguldītajam atalgojums.
  • Prēmēšanas algoritms pēc pienesuma.
  • Draudzīgs  kolektīvs.
  • Izaugsmes iespējas  dotās jomas ietvaros, apmācības, braucieni u.t.t.
  • Ilgtermiņa stabilitāte.
  • Darba vieta – Rīga.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli. Motivācijas vēstulē lūgums norādīt, kas Jūs dzīvē aizrauj un ar ko patīk nodarboties.

Papildus jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni: +371 26565743

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#203023

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 750 - 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 5. februāris
Ievadīts:
2020. gada 7. janvāris

GA technology ir stabils un perspektīvs uzņēmums, kura galvenais darbības virziens saistīts ar ciparvadības metālapstrādes iekārtu izplatīšanu Baltijas valstīs.

Skatīt visu