Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tehniskais Assistents/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

- Darbs ar datubāzēm projektu meklēšanā.
- Projektu kontrole.
- Pārzināt ACO produktu sortimentu un veikt klientu konsultēšanu par tiem, projektu specifikāciju veidošana un cenu piedāvājumu sūtīšana.
- Cieša sadarbība ar projektētājiem, arhitektiem, būvniekiem, kā arī izplatītajiem projektu realizācijas jautājumos.
- Sadarbība ar ACO rūpnīcām.
- Instalācijas shēmu zīmēšana un konsultēšana par tām.

Prasības kandidātiem

- Augstākā tehniskā izglītība vēlama (var būt pēdējā kursa students).
- Priekšrocība pretendentiem ar pieredzi ūdens kanalizācijas risinājumu jomā.
- Loģiskā domāšana un labas angļu un krievu valodas zināšanas.
- Pozitīvi orientētam, komunikablam ar labu humora izjūtu.
- Spēja organizēt savu darbu, mērķtiecīgs un uz rezultātu orientēts.

Uzņēmums piedāvā

- Mazu bet draudzīgu kolektīvu,
- labus darba apstākļus,
- konkurētspējīgu atalgojumu, kā arī visas sociālās garantijas.

Darba laiks: Darba dienās no 8.30 - 17.30

Darba vietas adrese:
Dzelzavas iela 120z
Rīga

Cita informācija

CV lūgums sūtīt pa emailu :info@aco-nordic.lv

Darba sludinājuma numurs
#146530

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 11. aprīlis
Ievadīts:
2014. gada 28. marts

Darbs starptautiskā uzņēmumā, kas nodarbojās ar ūdens savākšanas un novadīšanas sistēmu ražošanu, attīstību un tirdzniecību vairāk nekā 40 pasaules valstīs.

Skatīt visu