Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tehniskais/ā speciālists/e - tehniķis/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Meklējam tehnisko speciālistu - tehniķi.

Darba apraksts:

  • Klientu konsultēšanu par produktu sortimentu un īpašībām, kā arī nodrošināt tehnisko atbalstu.
  • Iekārtu pārbaude.

Prasības kandidātiem

Kas mums nepieciešams:

  • Labas datorprasmes un spēja viegli uztvert jaunas programmas.
  • Pabeigta vidējā tehniskā izglītība vai augstākā izglītība.
  • Autovadītāja apliecība "B" kategorija.
  • Labas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas.
  • Prasme komunicēt ar klientiem.
  • Iespēja doties komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Apmācību izpildāmo darbu jomā.
  • Pilnas slodzes darbu.
  • Draudzīgus un atbalstošus kolēģus.
  • Stabilu atalgojumu, atbilstoši kompetencei un darba rezultātiem.
  • Labus darba apstākļus.
  • Mēneša alga (bruto): no 800.00 līdz 1200.00.

Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "TEHNISKAIS SPECIĀLISTS"!

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2. kārtai! Jau iepriekš pateicamies visiem, kas piedalīsies konkursā!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#205945

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 1200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 20. maijs
Ievadīts:
2020. gada 21. aprīlis

Uzņēmums sekmīgi darbojas metroloģijas jomā un sniedz savus pakalpojumus klientiem visā Latvijas teritorijā.

Skatīt visu