Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tehniskās dokumentācijas speciālists/-e

CV MARKET klients
Dobele

Darba apraksts

Pienākumi:

  • Vadīt un kontrolēt jauno vai esošo produktu tehniskās dokumentācijas izstrādi (specifikācijas, produktu apraksti; drošības datu lapas; tehniskie noteikumi utt.).
  • Savlaicīgi informēt pārdošanas daļu un klientu servisu par veiktajām izmaiņām dokumentu versijās, pēc pieprasījuma sniegt kompetentu atbalstu informācijas sagatavošanā kvalitatīvu mārketinga materiālu izstrādē.
  • Efektīvi risināt produktu kvalitātes uzlabošanas procesus klientu apmierinātības uzlabošanas nolūkā.
  • Pārvaldīt nozarē aktuālās prasības produktiem un tehnoloģijām.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • izpratne par ražošanas procesiem;
  • vēlamas ķīmijas zināšanas;
  • labas valsts valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Darba pieredzi dinamiskā, starptautiskā vidē.
  • Stabilu atalgojumu, saskaņā ar uzņēmumā noteikto sistēmu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta viena gada uzņēmumā) un sociālās garantijas.
  • Darba algu EUR 1300 (bruto).
  • Izaugsmes un attīstības iespējas.
  • Pirms darba uzsākšanas - praktisku un teorētisku apmācību darbā.
  • Iespēju pilnveidot savas zināšanas un profesionalitāti.
  • Atsaucīgus un profesionālus kolēģus un dažādus kopīgus ārpusdarba pasākumus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#205922

Atrašanās vieta:
Dobele
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1300 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 19. maijs
Ievadīts:
2020. gada 20. aprīlis

SIA TENACHEM ir starptautisks uzņēmums ar ražotni Latvijā un 25 gadu attīstības vēsturi. Uzņēmums izveidojis stabilas pozīcijas stikla pakešu hermētiķu tirgū, pateicoties vadošajai pētniecības un attīstības nozīmei, kā arī jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem.

Skatīt visu