Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tehniskās informācijas tehniķis

CVMarket.lv klients
Ogre

Darba apraksts

Galvenie darba pienākumi:
- lietišķā sarakste ar sadarbības partneriem (arī angļu valodā)
- tehniskās dokumentācijas sagatavošana
- lietvedība, dokumentu noformēšana nodošanai arhīvā
- neliela apjoma dokumentu tulkošana angļu, latviešu un krievu valodā

Darba vieta atrodas Ķegumā.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- augstākā izglītība, var būt pēdējo kursu students;
- teicamas latviešu valodas zināšanas;
- labas angļu valodas zināšanas, citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
- lietvedības noteikumu pārzināšana, lietišķās sarakstes etiķetes pārzināšana;
- labas iemaņas darbā ar datoru (obligāti MS Word, MS Excell);
- spējas patstāvīgi koriģēt un sastādīt dokumentus;
- labas komunikācijas spējas un spējas iekļauties komandā.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
- veselības apdrošināšanu vadošā apdrošināšanas kompānijā;
- citas sociālās garantijas

Cita informācija

Pieteikumus, CV un izglītību apliecinošus dokumentus iesniegt līdz 2005.gada 4.martam “Daugavas HES” personāla un lietvedības daļā Tilta ielā 1, Aizkrauklē, LV-5101 vai pa e-pastu ina.kleva@latvenergo.lv
Uzziņas pa tālruni 51-10357.

Darba sludinājuma numurs
#7395