https://www.cvmarket.lv/40847

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #40847

Tehniskās nodaļas Galvenais speciālists

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

*Veikt Rīgas pašvaldības Sociālo dzīvokļu uzskaiti.
*Uzraudzīt Rīgas pašvaldības Sociālo dzīvokļu apsaimniekošanas procesu, t.sk.: Izstrādāt līgumus ar Sociālo dzīvokļu apsaimniekotājiem par starpības segšanu starp Rīgas pilsētas pašvaldībā noteikto dzīvokļa maksu, maksu par ūdeni, kanalizācijas pakalpojumiem, kā arī apkuri un Rīgas pilsētas pašvaldībā noteikto sociālā dzīvokļa īres maksu, komunālajiem pakalpojumiem un organizēt to noslēgšanu un kontrolēt līgumu nosacījumu izpildi.
*Izstrādāt līgumus ar stacionāro pacēlēju tehniskās apkopes organizācijām, pārraudzīt stacionāro pacēlēju( kas uzstādīti par Rīgas pašvaldības līdzekļiem) tehniskās apkopes procesu un kontrolēt iepriekš minēto līgumu nosacījumu izpildi.
*Uzraudzīt ugunsdrošības un darba vides jautājumu izpildi Departamenta pakļautības iestādēs.
*Piedalīties Rīgas pašvaldības sociālā rakstura objektu tehniskā stāvokļa apsekošanā un uz tā pamata iespējamo defekta aktu sastādīšanā un atzinumu sagatavošanā par nepieciešamajiem būvniecības un projektēšanas darbiem.
*Uzraudzīt Rīgas pašvaldības sociālā rakstura objektu būvniecības darbu veikšanu.
*Sniegt konsultācijas Departamenta struktūrvienību un pakļautības iestāžu darbiniekiem par Tehniskās nodaļas kompetencē esošo jautājumu risināšanu.


Prasības kandidātiem

*Augstākā vai vidējā tehniskā izglītība;
*Praktiskā 2 – 3 gadu darba pieredze būvniecības darbu uzraudzībā un vai vadībā;
*Brīvi pārvalda valsts valodu;
*Priekšzināšanas un prasmes izmantot darbā Likumdošanu un Normatīvos aktus, kas attiecas uz celtniecības un remonta darbu veikšanu;
*Labas krievu valodas zināšanas – lasīt, runāt;
*Labas iemaņas darbā ar datoru (Datorprogrammu lietošana: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer) un biroja tehniku;
*Prasme sagatavot rakstiskus ziņojumus un pārskatus
*Augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
*Patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu darbu.


Uzņēmums piedāvā

*Stabilu darbu un sociālās garantijas
*Spējām atbilstošu atalgojumu


Cita informācija

Pretendentus līdz 15.04.2008. lūdzam iesniegt motivētu pieteikumu, dzīves aprakstu (CV), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un atsauksmes vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās vai esošās darba vietas, nosūtot uz e-pastu: Daiga.Limmane@riga.lv ar norādi "Konkursam/Tehniskā nodaļa"


Darba sludinājuma numurs
#40847
Tu piesakies uz:
Tehniskās nodaļas Galvenais speciālists
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!