Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tehniskus tirdzniecības pārstāvjus Rīgā un Kurzemē

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6423

Darba sludinājuma numurs

6423

Darba apraksts

- apzinīgi veikt savu darbu;

Prasības kandidātiem

Lai Tu būtu veiksmīgs kandidāts, Tev jābūt tehniskai izglītībai vai darba pieredzei šajā jomā.

- konkurētspējīgu atalgojumu, kas augs atkarībā no Tava ieguldījuma;
- automašīnu;
- interesantu darbu strauji augošā, perspektīvā uzņēmumā;
- pastāvīgu apmācību;
- vadības atbalstu Tavam darbam;

Cita informācija

Wurth piedāvā izaugsmes iespējas draudzīgā kolektīvā!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Nav norādīta
Darba amata apraksts:
pilna slodze,
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 11. novembris
Ievadīts:
2004. gada 28. oktobris

Wurth ir instrumentu, stiprinājumu materiālu, auto un celtniecības ķīmiju vairumtirgotājs.
Mēs klientiem piedāvājam mūsu klientiem augstas kvalitātes servisu un lieliskus produktus.