Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

TELEFONA OPERĀTORE/S

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu aktīvam telefona operātoram ( vēlams sievietei ). Ir iespējams strādāt gan no biroja, gan no mājām. Piedāvājam konkurētspējīgu darba algu ( ir iespējams pelnīt no 900 līdz 1200 eiro mēnesī ). Piedāvājam apmācību uz vietas ( darba pieredze nav obligāta ). Mēģinājuma termiņā piedāvājam 10% no pārdota apjoma. Pēc mēģinājuma termiņa fiksētā alga 200 eiro + % no pārdota apjoma.

Prasības kandidātiem

- Ir jāzin Latviešu un Krievu valodas
- Ir jābūt augstai atbildības sajūtai
- Jābūt labām komunikācijas iemaņām
- Jābūt velmei attīstīties

Lūdzam sūtīt CV uz e-pastu - info@meediapro.lv

Darba sludinājuma numurs
#165929