Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Telekomunikāciju Inženieris

CV MARKET klients

Darba apraksts

Patstāvīgam darbam mūsu kolektīvā meklējam aktīvu,
radošu un iniciatatīvu kandidātu telekomunikāciju un automātikas iekārtu uzstādīšanai un apkalpošanai.
Darba pienākumos ietilpst sistēmu audits, programmēšana,
iekārtu uzstādīšana , apkalpošana, jaunu projektu izstrāde un integrācija.

Prasības kandidātiem

Augstākā izglītība IT vai telekomunikācijās
Labas Angļu valodas zināšanas,
Pieredzi darbā ar datoru un programu nodrošinājumu,
Pieredze telekomunikāciju vai automātikas sistēmas programmēšanā.

Uzņēmums piedāvā

Interesantu un radošu darbu,
Darbu ar jaunākajām tehnoloģijām,
Izaugsmes iespējas,
Darbu radošā kolektīvā,
Progresīvu darba apmaksu

Cita informācija

Kandidātu pieteikumus sūtīt līdz 30.augustam.Sīkāka informācija 7504605.

Darba sludinājuma numurs
#5632

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 30. augusts
Ievadīts:
2004. gada 16. augusts

Augstas kvalitātes, profesionāla un saliedēta komanda - tāds ir uzņēmuma kodols. 10 gadu laikā esam pierādījuši savu kvalitāti, prasmi un spējas veikt sarežģītus un atbildīgus projektus maziem un lieliem pasūtītājiem IT jomā.
Attīstoties tehnoloģijām mēs piedāvājam jaunus risinājumus un realizējam jaunas idaejas.

Skatīt visu