Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Telekomunikāciju montieris

CV MARKET klients

Darba apraksts

Telekomunikāciju tīklu montāza, testēšana
Telekomunikāciju iekārtu uzstādīšana

Prasības kandidātiem

Pieredze telekomunikāciju tīklu vai elektro tīklu instalācijā
Sprēja strādāt komandā
Radoša pieja darbam

Uzņēmums piedāvā

Iteresantu un radošu darbu
Kokurētspējīgu atalgojumu
Izaugsmes iespējas
Tālāku apmācību

Cita informācija

CV un motivācijas vēstuli sūtīt : Mail@ctkom.lv vai faks
7338599

Darba sludinājuma numurs
#4061

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 15. maijs
Ievadīts:
2004. gada 19. aprīlis

Augstas kvalitātes, profesionāla un saliedēta komanda - tāds ir CT KOMUNIKĀCIJU uzņēmuma kodols. 10 gadu laikā esam pierādījuši savu kvalitāti, prasmi un spējas veikt sarežģītus un atbildīgus projektus maziem un lieliem pasūtītājiem IT jomā.
Attīstoties tehnoloģijām mēs piedāvājam jaunus risinājumus un realizējam jaunas idaejas.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!