Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Telekomunikāciju montieris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Lokālo telekomunikāciju tīklu izbūve un testēšana
Bojājumu noteikšana un novēršana

Prasības kandidātiem

Vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar telekomunikāciju tīkliem ,
Prasme strādāt ar elektroinstrumemtiem un mēriekārtām
Latviešu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
Spēja strādāt komandā
Auto vadītāja apliecība -vēlams Bkategorija

Mēs piedāvājam pastāvīgu un labi atalgotu samaksu par rūpīgi veiktu darbu
* Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pastāvīgiem darbiniekem
* Profesionālās un karjeras iespējas dinamiskā kolektīvā
* Iesppējama apmācība darba vietā.

Darba sludinājuma numurs
#35130