Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Telekomunikāciju pakalpojumu PĀRDOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS/-A

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • telekomunikāciju pakalpojumu pārdošanas nodaļas darba plānošana, organizēšana un vadīšana;
  • aktīva uzņēmuma piedāvāto telekomunikāciju pakalpojumu pārdošana;
  • reklāmas projektu organizēšana, koordinēšana un vadīšana;
  • pozitīvas sadarbības uzturēšana ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste;
  • uzņēmuma pakalpojumu prezentēšana;
  • klientu vajadzību izpēte;
  • klientu informēšana par esošajiem un jaunajiem telekomunikāciju pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem

  • uz rezultātu orientēta personība;
  • būtu vēlama līdzīga iepriekšējā darba pieredze telekomunikāciju pakalpojumu tirdzniecībā un mārketingā Latvijā;
  • teicamas zināšanas par pakalpojumu pārdošanas metodēm;
  • komunikabilitāte un teicamas pārdošanas spējas, spēja pārstāvēt uzņēmumu un prezentēt klientiem piedāvājamos telekomunikāciju pakalpojumus;
  • augstākā izglītība;
  • teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
  • prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām speciālista līmenī;
  • vēlamas „B” kategorijas autovadītāja apliecība un/vai savs auto.

Uzņēmums piedāvā

  • atbildīgu un dinamisku darbu nelielā uzņēmumā;
  • inovatīviem un perspektīviem piedāvājumiem atvērtu uzņēmuma vadību;
  • progresīvu atalgojumu, atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem.

CV un pieteikuma vēstules sūtīt ar norādi "PĀRDOŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJS"

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#128946