Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Telekomunikāciju tīklu projektētājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6680

Darba sludinājuma numurs

6680

Darba apraksts

Patstāvīgam darbam mūsu kolektīvā meklējam aktīvu,
radošu un uzņēmīgu kandidātu.
• Telekomunikāciju tīklu projektu izstrāde un saskaņošana
• Projekta dokumentācijas sagatavošana
• Projekta autoruzraudzība
• Sadarbība ar projektētājiem, pasūtītājiem un būvdarbu vadītājiem

Prasības kandidātiem

• Vidējā speciālā vai Augstākā izglītība telekomunikāciju jomā
• Zināšanas par telekomunikāciju tīklu uzbūvi
• Vismaz 3 gadu pieredze ārējo un iekšējo telekomunikāciju tīklu( optisko un vīta pāra) projektēšanā
• Sertifikāts telekomunikāciju tīklu projektēšanai
• Prasme strādāt ar programmnodrošinājumu VISIO, AutoCad, MS Word, MS EXCEL
• Latviešu, krievu valodas pārvaldīt brīvi, angļu valodu sarunvalodas līmenī
• Vēlama autovadītāja B kategorijas apliecība.

Uzņēmums piedāvā

• Interesantu un radošu darbu
• Darbu ar jaunākajām tehnoloģijām
• Izaugsmes iespējas
• Darbu radošā kolektīvā
• Progresīvu darba apmaksu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un pamatotu pieteikuma vēstuli.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 22. decembris
Ievadīts:
2004. gada 22. novembris

Augstas kvalitātes, profesionāla un saliedēta komanda - tāds ir CT KOMUNIKĀCIJU uzņēmuma kodols. 10 gadu laikā esam pierādījuši savu kvalitāti, prasmi un spējas veikt sarežģītus un atbildīgus projektus maziem un lieliem pasūtītājiem IT jomā.
Attīstoties tehnoloģijām mēs piedāvājam jaunus risinājumus un realizējam jaunas idaejas.